KURUMSAL

KURUMSAL

BİNAŞ MEDİKAL

Binaş, 1950 yılından beri medikal alanda değişik temsilcilikleri ile faaliyet göstermektedir. Temsil ettiği firmalar ile istikararlı bir şekilde uzun dönem birliktelik prensibi ile hareket etmekte olan firmamız bu şekilde, sağladığı cihazların uzun süre işlevsel kalmasını sağlamaktadır.

Her zaman kalite ve sürekliliği olan firmalarla çalışmayı hedefleyen firmamız 47 yıl süre ile Alman Draeger firmasının Türkiye distribitörlüğünü yapmış ve bu firmanın Türkiye'ye kendisinin gelmesi neticesinde, farklı temsilcilikler ile yoluna devam etmektedir ve sağladığı kesintisiz servis imkanları ile müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Firmamız, MR uyumlu puls oksimetre, MR uyumlu monitörler ve MR altında meme, prostat, nörolojik analiz ve biyopsi , fMRI sistemleri üretimi yapan Amerikan Invivo firmasının, MR uyumlu infüzyon pompası üreten Amerikan Iradimed firmasının, MR uyumlu bebek küvözü üreten Alman Lammers Medical firmasının, anestezi cihazları, ventilatörler, hastabaşı monitörleri üreten Alman Heyer ve İtalyan Siare firmalarının, MR uyumlu anestezi cihazı üreten İspanyol Hersill ve Danimarka Dameca firmalarının, pediatrik küvözler, transport küvözleri, açık yataklar, fototerapi sistemleri, radyant ısıtıcılar, bebek kotu üreten İtalyan Ginevri firmasının, defibrillatör üreten Brezilya Cmos Drake firmasının, Ventilatörler üreten Amerikan Oricare ve Impact firmalarının, MR, CT ve anjiyonlar için enjektör üreten Alman Medtron firmasının, Holter üreten Macar Labtech firmasını Türkiye tek yetkili temsilciliklerini yapmaktadır. Burada ürünlerimiz hakkında bazı kısa bilgiler verilmektedir.

Firmamız MR uyumlu her türlü cihaz ve aksesuarlar konusunda tüm MR üreticilerinin çözüm ortağıdır.

Ayrıca Philips dikte ve raporlama sistemlerinin Türkiye tek temsilcisi olup, dikte cihazları konusunda Dünya lideri olan Philips firması ürünleri tüm dikte sorunlarınızı hızlı, kolay ve kesintisiz şekilde çözümlemekteyiz. Analog dikte veya digital dikte makinaları ile iş yoğunluğunuzu hafifletmekteyiz.

Firmamız TSE hizmet yeri yeterlilik ve Sanayi Bakanlığı satış sonrası hizmet yeterlilik belgelerine sahiptir.
 

BİNAŞ MEDİKAL
a
a
a
a